Castiga o excursie gratuita!

Castiga o excursie oferita de Asociatia Oxigen in Fagaras pe cel mai frumos si salbatic canion din Romania – Valea lui Stan, in data de 3-4 noiembrie. Sunt incluse transportul cu autocarul ( Bucuresti – Pensiunea Dracula si retur), cazarea la Cabana Dracula, mic dejun, traseu pe Valea lui Stan, echipament rapel 20-30 de metri de pe viaduct.
Participarea la traseu si rapel sunt optionale.
Castiga o excursie gratuita! Castiga o excursie gratuita! 282318 436753643048636 1255866217 n
Ce trebuie sa faci pentru a intra in cursa pentru marele premiu?

1. Da LIKE paginii noastre de Facebook ( daca nu ai dat deja) si LIKE + SHARE acestui anunt.
2. Trimite la adresa de mail contact@asociatiaoxigen.ro datele tale de contact ( nume, adresa mail, si numar de telefon)

Extragerea va avea loc pe 1 noiembrie la ora 20.00. Castigatorul va fi anuntat telefonic. In cazul in care nu va raspunde la telefon, la ora 20.30 se va alege un alt castigator.